Ako oživiť interiér

Jednou z možností, kde sa vankúše na sedenie využívajú, sú priestory pre verejnosť. Bežne sa využívajú v joga centrách, no tam ich úžitok nekončí. Svoje využitie nájdu aj vo vzdelávacích centrách, materských, základných a stredných školách, no sú vhodné nie len pre žiakov, ale aj pre dospelých.
Vankúšmi sa dá orginálne a dizajnovo zariadiť priestor pre návštevníkov. Najmä mladí ľudia radi sedia na zemi, pri tvorivej skupinovej práci sa môžu pohodlne usadiť, rozložiť si svoju prácu okolo seba na zem, alebo aj ležať popri prednáške a opierať sa pri tom o vankúš.
Na fotke môžete vidieť galériu Tranzit v Bratislave, ktorá má namiesto stien výklad do ulice, a vnútri sa, okrem výstavy, realizujú aj prednášky a diskusie pre verejnosť.

V prípade, že zvažujete zariadiť svoj priestor vankúšmi na sedenie, je možné si vybrať veľkosť, farbu, výšivku, prípadne potlač. Je možné spraviť sadu z rôznych farieb, napríklad ak sa jedná o materskú školu, alebo jednoliatu sadu v konkrétnom farebnom odtieni, alebo aj s vyšitým logom, ktoré mi stačí dodať v dostatočnom rozlíšení a ja ho spracujem do výšivky.
Vankúše sú ušité z kvalitného materiálu, vhodné na pravidelné používanie. Majú prateľnú obliečku, čo vo svojom centre určite odceníte.